Lexvanleeuwen.nl maakt gebruik van cookies.

We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Dit gebeurt anoniem. U gaat akkoord met onze cookies als u onze website blijft gebruiken. Op onze website vindt u ook ons privacybeleid.

Asterstraat 72, Den Haag

  • Omschrijving

    ASTERSTRAAT 72 TE DEN HAAG

    Prachtig 4-kamer (TOP) appartement in de zeer geliefde Bloemenbuurt. De huidige eigenaar heeft de woning 3 jaar geleden met goede materialen gerenoveerd. Verder is de erfpacht van de woning afgekocht. De woning bestaat uit woon-/eetkamer, twee slaapkamers, overloop, toilet, douche, half open keuken en balkon op het Zuidwesten.

    De woning ligt in de gezellige Bloemenbuurt op loopafstand van Goudsbloemlaan en Goudenregenplein alwaar u terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen of heerlijk kunt genieten van lunch/diner in een van de restaurants. Met nog geen 10 minuten fietsen van strand, duinen en zee.

    Indeling:
    Open portiek, entree appartement op de eerste etage, halletje met de meterkast, binnentrap naar de tweede etage, boven de trap zit een grote opslag, overloop, toilet en daklicht, woon-/eetkamer met half open keuken met alle hedendaagse apparatuur vaatwasser, losse koel-/vries combinatie, combi-oven, 4-pits kookplaat, losse vaatwasser, opstelplaats wasmachine, opstelplaats Cv-ketel en deur naar balkon Zuidwesten, voorzij-(slaap)kamer met prachtig wastafelmeubel en inloopdouche, achter-(slaap)kamer.

    Aanvullende informatie:
    - Eeuwigdurend recht van erfpacht, waarvan de canon is afgekocht.
    - Rondom voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas.
    - Meterkast met 3-groepen en aardlekschakelaar.
    - Cv-ketel Remeha Avanta, bouwjaar 2013.
    - Actieve VvE, bijdrage € 57,50 per maand, KvK inschrijving, collectieve opstalverzekering, professionele administrateur, 6 appartementen in de VvE, totaal reserve per 1 okt 2018 € 15.213,43.
    - Circa 3 jaar geleden geheel gerenoveerd.
    - De verkoop voorwaarden van ons kantoor zijn van toepassing.
    - Meubilair wordt ook ter overname aangeboden.

    De koopovereenkomst wordt conform het NVM model opgemaakt met de daarbij behorende clausules die gebruikelijk zijn van een woning uit deze bouwperiode.

    Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.

    " Deze informatie is door ons met de hoogst nodige zorgvuldigheid samengesteld. Door ons kantoor wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief

  • Locatie

    [ { "address": "Asterstraat 72", "zipCode": "2565 TW", "city": "Den Haag", "lat": 52.0741628, "lng": 4.2587901 } ]

  • Kenmerken

    Prijs
    € 195.000 k.k.
    Inrichting
    Gestoffeerd
    Wijk
    Bomen- en Bloemenbuurt
    Locatie
    Aan rustige weg, In woonwijk
    Postcode
    2565 TW Den Haag
    Woningtype
    Bovenwoning
    Bouwjaar
    1923
    Soort bouw
    Bestaande bouw
    Balkon
    Ja
    Kamers
    4
    Slaapkamers
    2
    Oppervlakte
    68m²
    Inhoud
    240m³
    Oplevering
    in overleg
  • Brochure

    Download Brochure
  • Reageer

    Uw bericht is verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

    Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
    Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

    Hoe veel is ?